• autor: lesio.p, 2018-11-12 07:24

Unia Susz-Tęcza:5-1.

W ostatnim meczu rundy jesiennej graliśmy z zamykającą tabelę Unią Susz.Tradycyjnie z powodu kontuzji oraz zdarzeń losowych na mecz pojechaliśmy w dwunastu zawodników,pomimo tych strat liczyliśmy na jakąś zdobycz punktową.Rzeczywistość okazała się zupełnie inna pierwszą bramkę tracimy po błędach obrony oraz bramkarza w drugiej połowie po pięknym strzale Łukasza Goździejewskiego doprowadzamy do remisu ale chwile później nie popisuje się ponownie nasz bramkarz i przegrywamy 2:1 po tej stracie niby atakujemy ale popełniamy takie proste błędy że nic z naszych ataków nie wynikało a Unia zaczęła atakować odważniej  i jeszcze trzy razy pokonali Marcina Jerzynowskiego. Przegrywamy bardzo ważny mecz i spadamy na przedostatnie miejsce w tabeli.Nasza gra w porównaniu do zeszłego sezonu wygląda bardzo słabo usprawiedliwieniem jest że tylu kontuzji to w naszym zespole już dawno nie było choć podejście niektórych zawodników pozostawia bardzo wiele do życzenia. Runda jesienna co prawda się zakończyła ale mamy do rozegrania awansem dwie kolejki z rundy wiosennej o ile pogoda nie pokrzyżuje planów w sobotę zagramy na wyjeździe w Mrągowie z tamtejszą drużyną.

autor: duszka 2018-11-12 10:45:25

Profil duszka w Futbolowo SZKODA, ŻE ... MIAŁAM RACJĘ !!!
(odsyłam do komentarza meczu z Wikielcem)

1.Prawda nie zawsze musi być miła a ja kibic nie jestem skazana na bierne przypatrywanie się temu, co dzieje się w drużynie.

2.Kryzys odpowiedzialności dopadł co niektórych piłkarzy - po prostu nie dorośli mentalnie do gry w IV lidze.

MILCZENIE CZASEM JEST NAJBARDZIEJ WYMOWNE - więc dzisiaj tylko tyle i aż tyle!!!

Pozdrawiam.