• autor: lesiop, 2018-10-23 09:04

Kompromitacja!!!!

Tęcza-Olimpia II Elbląg:1-4.

W Sobotę do Miłomłyna zawitały rezerwy Olimpii Elbląg.Nie ukrywaliśmy że w tym meczu liczyliśmy na trzy punkty i możliwość odbicia się z dołu tabeli. Początek meczu idealnie rozpoczął się dla naszego zespołu 5' spotkania Bartek Kiljański indywidualną akcją daje prowadzenie naszemu zespołowi.Radość nie trwała długo bo cztery minuty później Marcin Jakubowski zostaje w dziecinny sposób ograny po czym napastnik gości wchodzi w nasze pole karne gdzie jest faulowany przez Jarka Koszewskiego i sędzia dyktuje rzut karny którego na bramkę zamienia Oskar Bradtke. W 16' sytuacja się odmienia i po faulu na Leśnickim sędzia dyktuje rzut karny dla Tęczy do piłki podchodzi Bartek Kiljański który ostatnio strzelił w jednym meczu trzy jedenastki ale jego strzał jest niecelny i piłka zatrzymuje się na piłko chwycie.W 33' groXnej kontuzji wybicia obojczyka doznaje Rafał Gołębiewski i karetką zostaje zabrany do szpitala (Rafał jest już po zabiegu nastawienia i raczej już go w tej rundzie nie zobaczymy na boisku).

Druga część meczu to już tradycyjnie to co gramy od dłuższego czasu czyli niby posiadamy przewagę gramy piłką a zostajemy cały czas kontrowani i młodzież z Elbląga jest bardzo skuteczna co skontrują to bramka i tak nadzialiśmy się na kontry trzy razy i przegraliśmy 1-4.Sytuacja naszego zespołu robi się coraz gorsza dwa zwycięstwa to nie jest to co sobie zaplanowaliśmy faktem jest że borykamy się z różnego rodzajami brakami kadrowymi w żadnym meczu nie zagraliśmy jeszcze w optymalnym składzie ale faktem też jest że paru zawodników zapomniało chyba jak się gra w piłkę bo wygląda to bardzo słabo.Do końca rundy zostały trzy mecze plus dwa o ile pogoda pozwoli z rundy wiosennej Zarząd klubu nie chce na razie robić roszad poczekamy do końca rundy jesiennej i zobaczymy jak to się skończy ale obecna sytuacja jest bardzo zła.

autor: duszka 2018-10-23 18:13:45

Profil duszka w Futbolowo OGRANI PRZEZ ... NASTOLATKÓW !!!
PANOWIE :
1.Macie świadomość, że wypunktowali Was juniorzy ?!
2.To Wy powinniście kontrolować grę, prowadzić ją na własnych warunkach a graliście na "stojąco".
3.Wasze doświadczenie i przewaga fizyczna miały się nijak do młodości i zaangażowania Olimpii.
4.Sorry, ale Wasza nieporadność zaszła już za daleko( należę do tych , którzy piszą - mówią to co myślą ).

Zawsze staram się jednak wybiegać w przyszłość i to tą pozytywną, bo przed Wami runda wiosenna, rewanżowa. Może losy się odmienią, podeprę się cytatem "...NIE WAŻNE JAK MĘŻCZYZNA ZACZYNA, ALE JAK KOŃCZY ".

Pozdrawiam .