• autor: lesio.p, 2018-09-19 09:05

Porażka z liderem.

Tęcza-Concordia Elbląg:0-4.

W Sobotę do Miłomłyna na mecz IV ligi zawitał lider tabeli drużyna Concordii.Goście w Środę wyeliminowali z rozgrywek Pucharu Polski III ligowy Sokół Ostróda i tu liczyliśmy że zawodnicy Concordii będą trochę zmęczeni.Pierwsza część spotkania przebiegała przy przewadze lidera gdzie goście stworzyli sobie trzy dobre sytuacje ale szwankowała skuteczność my mieliśmy swoje szanse szczególnie przy rzutach wolnych ale bramkarz Concordii bronił pewnie strzały lecące w okienko bramki.Druga część spotkania to lekka przewaga gości ale nasi zawodnicy grają ambitnie i walecznie.W 60 minucie spotkania goście zagrywają długą piłkę w nasze pole karne Jarek Koszewski biegnie do piłki razem z zawodnikiem Concordii który nagle się przewraca a sędzia ku zdziwieniu wszystkich dyktuje rzut karny dla gości.Zawodnik Concordii strzela pewnie i lider obejmuje prowadzenie.Po straconej bramce gramy dalej ambitnie i mieliśmy dwie dobre okazje na strzelenie bramek ale bramkarz Concordii broni dzisiaj bardzo dobrze.W 80 minucie kolejna szybka kontra gości Piotrek Oliwa przegrywa pojedynek sam na sam i przegrywamy już 2-0.Po stracie bramki stawiamy wszystko na jedną kartę a goście po dwóch kontrach w 92 i 94 minucie strzelają dwie bramki i wygrywają 4-0.

Podsumowując do straty pierwszej bramki nasza drużyna rozgrywała bardzo dobre spotkanie ale ewidentny błąd sędziego być może zadecydował o dalszych losach tego meczu jest to kolejny mecz gdzie sędzia Szczypiński z Iławy swoimi decyzjami krzywdzi nasz zespół jak by tego było mało w sposób wulgarny i obraźliwy odnosi się do naszych zawodników. Zarząd klubu najprawdopodobniej napisze oficjalną skargę na zachowanie sędziego.

A już w najbliższą Sobotę kolejne emocje do Miłomłyna zawita drużyna MKS Korsze i zapowiada się kolejne ciekawe widowisko sportowe.Tradycyjnie dla kibiców mamy przygotowane nagrody ufundowane przez naszych sponsorów serdecznie zapraszamy.