Têcza Mi³om³yn - strona nieoficjalna

zalogowanych i 4 go¶ci

ogó³em: 1 726 527

statystyki szczegó³owe

Zaloguj siê, aby typowaæ.

Aktualno¶ci

• autor: lesio.p, 2018-09-02 09:28

Czarni Olecko-Têcza:1-3.

Piêæ kolejek nasi zawodnicy potrzebowali aby wreszcie zapunktowaæ w rozgrywkach IV ligi i po dobrym meczu pokonujemy Czarnych 3-1.

Ju¿ ostatnie spotkanie z Motorem Lubawa pokazywa³o ¿e dru¿yna zaczyna graæ coraz lepiej i z zamiarem zdobyczy punktowej wybrali¶my siê w daleki wyjazd do Olecka.Pocz±tek spotkania to od razu ataki gospodarzy którzy stworzyli sobie trzy dobre sytuacje ale nasza obrona z Jarkiem Koszewskim na czele nie da³a siê zaskoczyæ.Gdy dali¶my siê wyszumieæ gospodarzom nasi zawodnicy zaczêli przejmowaæ inicjatywê i uzyskali¶my przewagê.Pierwsza bramka pad³a po indywidualnej akcji naszego kapitana Rafa³a Wyralskiego który niczym tyczki min±³ trzech obroñców i da³ prowadzenie dla Têczy.Na dwa do zera podwy¿szy³ £ukasz Go¼dziejewski ³adnym strza³em, i po tej bramce na moment wkrad³o siê rozlu¼nienie i gospodarze zmniejszaj± rozmiary pora¿ki na 1-2.Druga czê¶æ spotkania to szybko strzelona bramka z g³owy przez Rafa³a Farasiewicza i wiedzieli¶my ¿e ju¿ tego nie przegramy co prawda gospodarze próbowali atakowaæ ale ca³y nasz zespó³ zagra³ wreszcie na swoim normalnym poziomie i nie dali¶my siê zaskoczyæ. Mogli¶my te¿ podwy¿szyæ lecz strza³ Micha³a Kraszewskiego wyl±dowa³ na poprzeczce.Cenne trzy punkty sta³y siê faktem i z ciê¿kiego terenu wywozimy trzy punkty.

Przed nami teraz trzy mecze z rzêdu na w³asnym stadionie ju¿ w najbli¿sza Sobotê o godzinie 16:00 zmierzymy siê ze spadkowiczem z III ligi Drwêc± Nowe Miasto Lubawskie.Zapraszamy serdecznie na to spotkanie a dla kibiców mamy tradycyjnie moc nagród do wygrania.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Ewingi Zalewo 1:2 Piast Wilczêta
Pama Powodowo 2:0 Agat Jeg³ownik
Jastrz±b Glêdy 1:2 Têcza Mi³om³yn
Kormoran Bynowo 1:2 Pomowiec Gronowo Elbl±skie
Warmiak £ukta 2:1 D±b Kadyny
MKS Mi³akowo 3:0 KS Tyrowo
Syrena M³ynary 0:3 Wa³sza Pieniê¿no

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 14

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Statystyki dru¿yny

£adowanie...