Aktualności

Nowy news

• autor: lesio.p, 2018-08-27 06:34

Motor Lubawa-Tęcza:1-0.

Po dobrym spotkaniu nasza drużyna przegrała z Motorem Lubawa 1:0.Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy którzy grali kombinacyjną piłką i parę razy poważnie zagrozili naszej bramce ale w bramce dobrze bronił Piotrek Oliwa.Druga część spotkania stała się już bardziej wyrównana i obie drużyny postawiły na atak więc spotkanie mogło się podobać. Decydująca akcja meczu była w 58 minucie Krzysztof Wietek sfaulował  zawodnika Motoru i gospodarze mają rzut wolny z okolic narożnika pola karnego mocno zagrana piłka w pole karne Andrzej Burchat zmienia głową lot piłki i ta ląduje w długim rogu naszej bramki.Po stracie bramki Tęcza dalej odważnie atakowała lecz w decydujących momentach (Wyralski,Kowalkowski,Goździejewski) zabrakło zdecydowania i zimnej krwi na wykończenie dobrej akcji.

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w Olecku z beniaminkiem IV ligi Czarnymi.