Nowy news

• autor: lesiop, 2018-04-15 10:51

Trzy punkty zostają w Miłomłynie!!!!

Po bardzo dobrym meczu Tęcza pokonała Romintę Gołdap 2:0.

W Sobotę nasza drużyna wreszcie wróciła na własny stadion w Miłomłynie i ku radości kibiców pokonała zajmującą trzecie miejsce w tabeli Romintę Gołdap. Spotkanie mogło się podobać było prowadzone w szybkim tempie było sporo sytuacji do zdobycia bramek.W 26' wyprowadzamy szybką kontrę Łukasz Goździejewski podaje do Wyralskiego który ściąga piłkę w lewy narożnik i strzela w przeciwległą stronę bramki i piłka ląduje w okienku bramki Rominty. Za chwilę kolejna okazja do strzelenia bramki ale wychodzący sam na sam z bramkarzem Wyralski staje na piłce i obrońcy wybijają piłkę.W odpowiedzi goście mają rzut wolny z siedemnastu metrów piłkę zmierzającą w okienko palcami podbija Piotr Oliwa i ta odbija się od poprzeczki i wychodzi na rzut rożny. W 35' powinniśmy prowadzić 2-0 Wyralski mija zwodem dwóch obrońców wykłada jak na tacy piłkę na szósty metr dla Jakubowskiego ale Marcin źle trafia i wynik bez zmian. Od tego momentu goście mocno przycisnęli i wydawało się że bramka to kwestia czasu na szczęście udaje nam się przetrwać napór i na przerwę schodzimy prowadząc 1:0.

Druga połowa była tak samo emocjonująca jak pierwsze 45 minut oba zespoły postawiły na atak i mecz stał się jeszcze ciekawszy. Goście zaciekle atakowali ale w tym meczu nasza obrona oraz Piotrek Oliwa grali rewelacyjnie i bez błędnie.W 72' minucie wyprowadzamy zabójczą kontrę zaczyna Wojtek Kowalkowski który mija zawodnika Gołdapi i puszcza w bój Wyralskiego który biegnie z piłka do końcowej linii po czym zagrywa na krótki słupek do Goździejewskiego i piękny strzał Łukasza daje nam druga bramkę.Po stracie gola Rominta postawiła wszystko na jedną kartę ale nasza obrona nie dała się zaskoczyć i odnieśliśmy w pełni zasłużone zwycięstwo.

Podsumowując:Kolejny dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny widać że w każdym meczu jet kolektyw,walka i ambicja odnieśliśmy cenne zwycięstwo nad wyżej notowanym przeciwnikiem, i w tej chwili co jest na pewno duża niespodzianka zajmujemy wysokie ósme miejsce w tabeli.Przed nami kolejne ważne mecze a już za tydzień gramy w Barczewie z Pisą serdecznie zapraszamy kibiców na mecz.

Dla naszych kibiców mamy niespodziankę już w najbliższym meczu u siebie będzie można kupić za promocyjną cen 20zł. Szalik klubowy Tęczy Miłomłyn. Szalików będzie tylko 45 sztuk jest to seria limitowana.