• autor: duszka, 2017-02-06 10:46

Bal Piłkarza 2017.

BAL W PRAWIE AMERYKAŃSKIM  STYLU !!!

W sobotni wieczór 04.02.2017 r. w Miłomłynie rozpoczął się II BAL PIŁKARZA ( kiedy zakończył nie wiem ).

Początek ( godz.19 ) niczym NOCNA GALA NBA – ciemna sala z błyskającymi światłami dyskotekowymi i rozbrzmiewającym hymnem Euro 2012. Zabrakło tylko wbiegnięcia piłkarzy TĘCZY na parkiet przez szpaler cheerleaderek ( pomyślimy o tym za rok ! ). Potem podziękowania sponsorom – statuetki wręczał Prezes klubu Andrzej Bałdyga. Główną atrakcją balu , zarazem nowością , było wyróżnienie piłkarzy za ich postawę w roku 2016. To już odbyło się niczym jak na przyznawaniu OSCARÓW W HOLLYWOOD. Zaproszony sponsor rozrywał kopertę, w której ukryta była pamiątkowa plakietka z grawerunkiem. Wyróżniony piłkarz i sponsor uwiecznieni zostali na zdjęciu. Oto kategorie piłkarskie : „najwaleczniejszy” -Adrian Leśnicki , „najlepiej punktujący” - Wojtek Kowalkowski, „ najwszechstronniejszy” – Mateusz  Szymański, „ objawienie roku” – Dominik Szostek, „piłkarz roku” – Paweł Dębski.

W trakcie całego balu na wszystkich jego uczestników czekały upominki. Trafiały do nich w wyniku losowania tzw. „szczęśliwych numerów”

Bal to bardzo fajna sprawa. Daje możliwość nie tylko poznania się sponsorów z piłkarzami, ale i jest jedną z form integracji drużyny. Piłkarze  TĘCZY swoją postawą na tę formę podziękowania zapracowali i w pełni zasłużyli.

Organizatorom balu dziękujemy za dobrą zabawę, przemiłą „ rodzinną” atmosferę przy świetnym poczęstunku.

DO MIŁEGO ZA ROK !!!

PS:

Ci co nie byli mają co żałować, nawet jeśli zmogła ich każda odmiana grypy.

Zdjęcia z Balu już niebawem na naszej stronie klubowej.