• autor: xxx, 2016-11-12 10:41

Pora¿ka po b³êdach

Têcza Mi³om³yn - GKS Stawiguda 1:3 (0:0)

Pisz±c relacjê jeste¶my ju¿ po ¶wietnym (choæ obfituj±cym w dramatyczne wydartzenia) wystêpie Naszej Reprezentacji Narodowej, ale smutek po nieudanym pi±tkowym wystêpie Têczy pozostaje...

Nasza Mi³om³yñska Têcza podejmowa³a w ¶wi±teczny pi±tek Dru¿ynê GKS Stawiguda. W drugiej kolejce sezonu w Stawigudzie pokonali¶my Ich 3:1. W pi±tek 11.11 by³o "tak samo..." - Go¶cie wygrali 3:1... Nie uda³o siê wykorzystaæ potkniêcia Radomniaka sprzed tygodnia w Janowcu i mamy 4 punkty straty do Wicelidera, chocia¿ jeszcze jeden mecz "w zapasie" to w tym roku ju¿ nie dogonimy... :-((((

Zaczynamy mecz ca³kiem przyzwoicie, ale w 4' mamy tylko rzut ro¿ny. Potem niestety Go¶cie przejmuj± inicjatywê i w 6' maj± dwa rzuty ro¿ne z rzêdu. W 16' strza³ GKS, a za chwilkê ledwo wybroniona g³ówka Go¶ci. W 21' Szymañski strzela, ale pi³kê ma bramkarz Stawigudy, po kilku minutach atakujemy, lecz kontruj± Go¶cie i wywalczaj± kolejny rzut ro¿ny. W 28' obserwujemy wreszcie zgran± akcjê Têczy. Oliwa do Kraszewskiego, Ten oddaje do Paw³a, ale strza³ mija bramkê... Szkoda...

I to tyle, co by³o w pierwszej po³owie... Bezbramkowy remis do przerwy.

O tym co by³o w drugiej po³owie meczu, to a¿ siê nie chce pisaæ... :-(((

Ju¿ zaraz po przerwie w 46'po nie porozumieniu naszego obroñcy z bramkarzem tracimy bramkê i Stawiguda prowadzi. wynik 0:1.

Po kilku minutach "sêdzia" po faulu wyrzuca z boiska Naszego Graj±cego Trenera i od 52' gramy w os³abieniu.

W 66' Go¶cie po szybkiej kontrze podwy¿szaj± prowadzenie i jest 0:2.

W 72' przeb³ysk Têczy, ale ¶wietna g³ówka Wojtka Domerackiego mija s³upek.

Natomiast w 89' Go¶cie strzelaj± kolejn± bramkê i ... 0:3.

Na os³odê w doliczonym czasie 90+3' Wojtek Domeracki pokazuje, ¿e jednak umie trafiæ w bramkê i zdobywamy honorowego gola.

Mecz koñczy siê wynikiem 1:3

O ile nie nast±pi± ¿adne zmiany w sobotê 19-go listopada o 12-tej zagramy w Milom³ynie ze Startem Nidzica, natomiast tegoroczne pi³karskie wystêpy na Stadionie przy Pas³êckiej zakoñcz± Trampkarze w niedzielê 20-go listopada równie¿ o 12-tej.