Têcza Mi³om³yn - strona nieoficjalna

zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 1 726 618

statystyki szczegó³owe

Zaloguj siê, aby typowaæ.

Aktualno¶ci

• autor: lesiop, 2016-08-21 13:38

Pewne wygrana i fotel lidera!!!

Stawiguda-Tecza-1-3.

Relacje z meczu przeprowadza Duszka.

GKS   STAWIGUDA   -  LKS  TÊCZA MI£OM£YN

1  :  3

( 1 : 1 )

W poprzednim sezonie oba mecze ze Stawigud± zremisowali¶my. Jechali¶my wiêc w sobotê, 20.08.2016 , z nastawieniem, ¿e teraz wygramy. Tak te¿ siê sta³o.

Gospodarze rozpoczynaj± mecz z animuszem, na pe³nych obrotach – nic dziwnego, chc± wykorzystaæ atut w³asnego boiska i obecno¶æ kibiców. Przeprowadzaj± czêste ataki skrzyd³ami, szczególnie niebezpieczne s± te z prawej strony. Têczowi rozpoczêli raczej boja¼liwie. Chc±c oddaliæ niebezpieczeñstwo od swojej bramki, graj± d³ug± pi³k± ale nieskutecznie. Micha³ Kraszewski ( prawe skrzyd³o ) nie przejmuje silnych podañ Marcina Daszczuka i Paw³a Dêbskiego. W 12’ meczu kontuzji  doznaje nasz napastnik Mateusz Szymañski – przy starcie do pi³ki naci±ga miêsieñ prawego uda w pachwinie. Konieczna jest zmiana – na p³ycie boiska pojawia siê Wojciech Domeracki. Stawiguda nie odpuszcza. Na precyzyjn± wrzutkê z ro¿nego zapolowa³ napastnik Gospodarzy £ukasz Gorgol i w 16’ umieszcza pi³kê w naszej siatce. Stawiguda – Têcza  1 : 0. Teraz  Têczowi musz± uspokoiæ grê i goniæ wynik. Wojciech Kowalkowski  z Micha³em Kraszewskim zamieniaj± siê stronami na skrzyd³ach . Têcza powoli zaczyna graæ  „swoj± pi³kê”.  Zbli¿a siê 42’ meczu, ³adne podanie  Marcina Daszczuka do Wojciecha Kowalkowskiego, pi³ka przelobowuje obroñcê Gospodarzy, czujny Wojciech przyjmuje pi³kê, wystawia w tempo do nadbiegaj±cego Micha³a Kraszewskiego a ten nie marnuje okazji sam na sam z bramkarzem i mamy remis ( 1 : 1). Takim wynikiem koñczy siê pierwsza po³owa.

Drug± ods³onê meczu Têcza rozpoczynamy zdecydowanie  po swojemu. Podkrêcamy tempo, gramy szybko i po ziemi. Efekty przychodz± szybko. W 56’ do Marcina Daszczuka dociera pi³ka wyrzucona z autu – sprzed lewego naro¿nika pola karnego Stawigudy oddaje on celny strza³ w dolny róg bramki i prowadzimy 2 : 1. Kibice Gospodarzy zagrzewaj± swoich do walki - „ przypominaj± ” dru¿ynie, ¿e trzeba … graæ. Jednak pi³karze s± ju¿ zmêczeni, trochê pod³amani i nie s± w stanie prowadziæ równorzêdnej gry. Owszem kilka razy próbuj± atakowaæ na zasadzie „dzida” a mo¿e co¶ siê uda. Nasza obrona jednak na posterunku. Kontrolujemy grê – trener Pawe³ Oliwa od 63’do 85’ wprowadza  4 „¶wie¿ych” pi³karzy. Niewiele brakowa³o, by na listê strzelców wpisa³ siê  jeszcze Wojciech Domeracki. Za to zrobi³ to w 74’ drugi Wojciech – Kowalkowski – przy asy¶cie Paw³a Oliwy, ustalaj±c ostateczny wynik spotkania Stawiguda – Têcza 1 : 3.

Sk³ad zwyciêskich Têczowych:

Piotr Oliwa ( C,G ), Mateusz Gajdziel  (  85’Bartosz Gajdziel ), Adrian Le¶nicki, Dominik Szostek, Marcin Jakubowski, Marcin Daszczuk, Karol Szostek ( 73’ Rados³aw Czapliñski ), Pawe³ Dêbski ( 63’ Pawe³ Oliwa ), Micha³ Kraszewski ( 80’ Mariusz Sztramski ), Wojciech Kowalkowski,  Mateusz Szymañski ( 12’ Wojciech Domeracki ).

autor: duszka 2016-08-22 20:21:08

Profil duszka w Futbolowo Jak widaæ granie "swojej pi³ki" to najlepsza recepta na wygran±.
Szczególnie podoba³o mi siê, ¿e:
- w meczu zagrali wszyscy, którzy pojechali,
- wspólnie cieszyli siê na p³ycie boiska(dawno kó³ka, podskoków i okrzyków rado¶ci nie widzia³am).
Fajny mecz zagrali:
- Marcin Daszczuk: precyzyjne podania,
- Dominik Szostek: si³a spokoju w obronie,
- Wojciech Domeracki: wzrasta wiara w swoje mo¿liwo¶ci.

Panowie - mi³o patrzeæ na zespó³ szanuj±cych siê ludzi.

Tak trzymaæ!

DO MI£EGO W MI£OM£YNIE !!!

autor: lesio.p 2016-08-22 22:37:46

Profil lesio.p w Futbolowo Ewa prêdzej bo ju¿ w ¦rode gramy trzeci mecz z rzêdu na wyje¼dzie z Kormoranem Zwierzewo.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Ewingi Zalewo 1:2 Piast Wilczêta
Pama Powodowo 2:0 Agat Jeg³ownik
Jastrz±b Glêdy 1:2 Têcza Mi³om³yn
Kormoran Bynowo 1:2 Pomowiec Gronowo Elbl±skie
Warmiak £ukta 2:1 D±b Kadyny
MKS Mi³akowo 3:0 KS Tyrowo
Syrena M³ynary 0:3 Wa³sza Pieniê¿no

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 14

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Statystyki dru¿yny

£adowanie...