Têcza Mi³om³yn - strona nieoficjalna

zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 1 726 714

statystyki szczegó³owe

Zaloguj siê, aby typowaæ.

Aktualno¶ci

• autor: lesiop, 2016-08-13 08:26

Rusza liga sezonu 2016/2017.

Rusza liga "Typera".

Po krótkiej przerwie startuje nowy sezon V ligi.Bêdzie to na pewno liga mocniejsza a zarazem ciekawsza,po reorganizacji III ligi do naszej grupy dosz³o trzech spadkowiczów mia³o byæ czterech ale po wycofaniu siê z IV ligi Startu Dzia³dowo dru¿yna z Dobrego Miasta zosta³a przeniesiona do pierwszej grupy a do nas do³±czy³a Syrena M³ynary.W naszej dru¿ynie zasz³o trochê zmian odesz³o kilku zawodników ale te¿ i kadrê uzupe³nili¶my o paru warto¶ciowych zawodników kontuzje nadal leczy Mariusz Król a Bartek Kiljañski poma³u dochodzi do pe³ni si³.Cel jaki postawili¶my dla naszej dru¿yny to miejsce w pierwszej szóstce naszej ligi.Mimo ¿e jak wspomnia³em liga bêdzie ciê¿ka nasza dru¿yna udowodni³a ju¿ nie raz ¿e potrafi walczyæ z najlepszymi.

Na pocz±tek jedziemy na gor±cy teren do Nidzicy z zawsze wymagaj±cym Startem liczymy na dobry mecz i zdobycz punktow±.

Wraz z lig± rusza liga Typera zapraszamy do obstawiania kolejek dla najlepszego typera zarz±d klubu przygotowa³ atrakcyjn± nagrodê.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Ewingi Zalewo 1:2 Piast Wilczêta
Pama Powodowo 2:0 Agat Jeg³ownik
Jastrz±b Glêdy 1:2 Têcza Mi³om³yn
Kormoran Bynowo 1:2 Pomowiec Gronowo Elbl±skie
Warmiak £ukta 2:1 D±b Kadyny
MKS Mi³akowo 3:0 KS Tyrowo
Syrena M³ynary 0:3 Wa³sza Pieniê¿no

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 14

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Statystyki dru¿yny

£adowanie...