• autor: lesio.p, 2014-08-16 20:13

Super mecz i hattrick Wojtka Kowalkowskiego!!!!

"Têcza"-"Polonia"I³owo:6-2.

Witam Rado¶nie w niedzielny poranek po wspania³ym sobotnim popo³udniu w wykonaniu Naszej Dru¿yny!Têcza podejmowa³a wczoraj Poloniê I³owo i ... :

2'- prowadzimy akcjê, ale "wrzutka" trafia w rêce bramkarza Go¶ci;

5'- kolejna akcja Têczy praw± stron±, do¶rodkowanie, potem Mazik do Kowalkowskiego, a On z bezpo¶redniej odleg³o¶ci umieszcza pi³kê w siatce Polonii i Prowadzimy!; jest 1:0!;

9'- niebezpieczna akcja Polonii i strza³ g³ow± nad nasz± poprzeczk±;

10'- Czapliñski przechwytuje pi³kê i rozpoczyna akcjê, podaje do Kowalkowskiego, ten do¶rodkowuje, a Mateusz Gajdziel strzela z dystansu ale niestety minimalnie nad poprzeczk±;

15'- Daszczuk z wolnego z 20m. trafia w g³owê zawodnika z muru, potem dobija g³ow±, ale pi³kê ³apie bramkarz Go¶ci;

17'- Polonia atakuje i strzelaj± g³ow± obok bramki;

18'- ¶wietne do¶rodkowanie Kowalkowskiego i ofiarny "szczupak" Le¶nickiego, ale tylko rzut ro¿ny;

19'- akcjê prowadzi Kiljañski z Mazikiem, ale w polu karnym przechwytuj± pi³kê obroñcy Go¶ci;

24'- Kasprowicz decyduje siê na strza³ z ok 40m. ale niestety bardzo za wysoko;

25'- strza³ Kiljañskiego z ostrego k±ta, ale tylko rzut ro¿ny;

27'- akcja Mazika z Daszczukiem, ale strza³ obroniony;

36'- strzelamy z wolnego z 18m, pi³ki nie opanowuje bramkarz Go¶ci, dochodzi Le¶nicki i podwy¿sza wynik na2:0!!;

44'- mamy rzut ro¿ny, ale do przerwy wynik siê nie zmienia;

Przewaga dwóch bramek to mo¿e nie powód do euforii, ale Têcza zdecydowanie dominuje na boisku i to pozwala z nadziej± oczekiwaæ drugiej ods³ony...

46'- po wznowieniu gry przez Go¶ci pi³kê przejmuje Sulej, wyprowadza akcjê, potem dwukrotna wymiana miêdzy Kowalkowskim i Mazikiem zakoñczona ¶wietn± bramk± Krystiana na 3:0!!!;

49'- Mateusz Gajdziel przechwytuje pi³kê, podaje do Mazika, ten do Kowalkowskiego i... 4:0!!!!;

51'- spod naszego pola karnego Sulej z wolnego zagrywa d³ug± pi³kê do Kowalkowskiego, ale na 15-tym metrze przejmuje j± bramkarz Go¶ci;

53'- do¶rodkowuje Le¶nicki, Kiljañski strzela g³ow±, ale niecelnie;

54'- Sulej próbuje z dystansu, ale strzela za wysoko;

55'- po akcji Suleja Kowalkowski wywalcza rzut ro¿ny...;

56'- ... Polonia przejmuje pi³kê i próbuje strza³u z dystansu, ale pi³ka ponad bramk± Piotrka;

57'- z 25m mamy rzut wolny, po do¶rodkowaniu, strzale i dobitce pi³ka l±duje w siatce Polonii, ale Sêdziowie nie uznaj± bramki ze wzglêdu na spalon± pozycjê;

59'- strzela Kowalkowski, ale broni bramkarz Polonii;

60'- Kiljañski wrzuca pi³eczkê, a ¶wietnie ustawiony Sulej g³ówk± strzela brameczkê dla Têczy i (a¿ nie do wiary...) ... 5:0 !!!!!;

65'- próba Polonii, ale "szczura" z 20m Piotrek wy³apuje bez najmniejszego problemu;

68'- akcjê prowadzi Jacyno i Sulej, ale Czapliñski z 16-tki przenosi pi³kê ponad bramk±;

72'- Piotrek od bramki d³uuugim wykopem znajduje Suleja, ale Patryk na 14-tym metrze nie trafia w pi³kê;

74'- po raz kolejny Tecza w ataku, ale do¶rodkowanie Le¶nickiego spod linii koñcowej boiska jednak j± przekracza;

79'- ³adna, szybka akcja Suleja i Kowalkowskiego, ale Polonia przejmuje pi³kê;

80'- z ostrego k±ta strzela Kowalkowski, ale za wysoko;

81'- ¶wietny strza³ Le¶nickiego z naro¿nika pola karnego, ale minimalnie obok s³upka;

85'- po rzucie ro¿nym strzela niecelnie Dêbski;

86'- rozlu¼nienie w naszych szykach obronnych i próba eksperymentalnego ustawienia pozwala Go¶ciom na doj¶cie do sytuacji 1x1 ...i ... 5:1;

87'- dok³adna powtórka ... i ... 5:2;

90'- szybko siê pozbierali¶my i ... akcja Mazika i Suleja, ale Patryk przegrywa 1x1 z bramkarzem, a obroñcy asekuruj± pi³kê, ale ju¿ rzut wolny dla Têczy z 20m z ostrego k±ta; do¶rodkowuje Mazik, a Kowalkowski (jak nie przyp...) z ok 15m nie daje szans (tym strza³em ¿adnemu bramkarzowi by nie da³ szans) goalkiperowi I³owa i takim kapitalnym akcentem ustala wynik meczu zdobywaj±c swoj± trzeci± bramkê w tym spotkaniu - 6:2 !!!!!!!!!!!!!, a zaraz  potem Sêdzia koñczy spotkanie.

Z ogromn± Przyjemno¶ci± ogl±da siê wystêp tak dobrze zorganizowanego i zgranego Zespo³u. Niesamowicie cieszy ró¿norodno¶æ akcji prowadzonych w róznych kombinacjach. ¦wiadczy to dobitnie o dojrza³o¶ciDRU¯YNY. Ale oczywiscie najbardziej raduje SKUTECZNO¦Æ! Trzymajmy Tak Dalej!

Na razie (przed niedzielnymi spotkaniami) Têcza objê³a prowadzenie w grupie, ale przed Nami jeszcze wiele spotkañ. Najbli¿sze s± Derby Powiatu w Zwierzewie w sobotê 23-go sierpnia o 17-tej, a na Stadion w Mi³om³ynie zapraszamy na mecz z GKS Stawiguda (troszeczkê nietypowo) ju¿ w ¶rodê 27-go sierpnia o17-tej (a wcze¶niej o 11-tej w tym samym dniu zmierz± siê "narybki" wczorajszych rywali, poniewa¿ rozgrywki rozpoczn± Juniorzy M³odsi Têczy podejmuj±c rówie¶ników z Polonii I³owo - warto sprawdziæ, co nas czeka za parê lat...). Podczas meczu Seniorów oczywiscie bêd± losowane Nagrody-Niespodzianki - niestety po raz ostatni w czasie wakacji. Spoko... po wakacjach te¿ bêd±... ZAPRASZAMY!