Nowy news

• autor: lesio.p, 2014-08-13 20:41

Zalewo zdobyte!!!!!

"Ewingi"-"Tęcza":0-2

13 sierpnia godzina 17 rozpoczynają się derby. Obie drużyny zdeterminowane i skoncentrowane od samego początku lecz w mecz lepiej wchodzi nasz zespół czego efektem była stu procentowa sytuacja Krystiana Mazika już w 3 minucie, ale niestety nasz napastnik nie wykorzystał błędu obrońców i z dziesięciu metrów posyła piłkę nad poprzeczką. W 10 minucie na pojedynek biegowy zdecydował się Marcin Daszczuk. Minął dwóch przeciwników i wyłożył piłkę do pustej bramki dla Mazika. Prowadzimy 1:0. Do 30 minuty spotkanie toczyło się w środkowej strefie boiska z lekką przewagą Tęczy. W 32 minucie Daszczuk wykonuje rzut wolny a bramkarz z trudem wybija na rzut rożny. Do przerwy nasza drużyna prowadzi 1:0. Druga połowa toczy się w spokojnym tempie aż do 62 minuty kiedy to na rajd decyduje się Wojciech Kowalkowski. Mija trzech przeciwników i dośrodkowuje na długi słupek, lecz zamykający Michał Kraszewski z czterech metrów uderza nad poprzeczką. W 64 minucie próbkę swoich umiejętności znów pokazuje Daszczuk który zaskakującym podaniem odnajduje Kraszewskiego a ten uderza obok bezradnie interweniującego bramkarza czym rehabilituje się za wcześniej nie wykorzystaną sytuację. Po tej bramce gospodarze stanęli a "Tęczowi" spokojnie dograli spotkanie do końca. Zwycięstwo stało się faktem i cenne trzy punkty pojechały do Miłomłyna.

Tęcza zagrała w składzie:Piotr Oliwa-Adrian Leśnicki, Marcin Kasprowicz(C), Paweł Oliwa, Przemysław Kurkiewicz- Wojciech Kowalkowski(85' Bartłomiej Kiljański), Michał Kraszewski(90' Patryk Sulej), Radosław Czapliński, Mateusz Gajdziel(90' Maciek Jacyno), Marcin Daszczuk(70' Paweł Dębski)- Krystian Mazik

A już w sobotę zapraszamy na boisko w Miłomłynie. O godzinie 16 nasza drużyna zmierzy się z Polonią Iłowo. Jak zwykle w przerwie meczu losowanie nagród niespodzianek za zakupienie biletów.